Najnowsze posty

Image Alt

Pustynny poradnik dla seniora

pustnia maroko

Pustynny poradnik dla seniora

PUSTYNIA

TERMIN: Zalecam unikać sezonów letnich, zdecydowanie przyjemniej będzie wiosną i jesienią, gdy temperatury nie są tak wysokie

TEMPERATURAPustynia to nie tylko żar z nieba, w okresie zimowym pamiętajcie o tym, że noce bywają bardzo mroźne, a dzienne różnice temperatur sięgają nawet 30 stopni!

NOCLEG: Standard noclegów na pustyni jest bardzo zróżnicowany. Od bardzo skromnych namiotów, po luksusowe z wygodnymi łóżkami, prywatną toaletą i prysznicem. Bez względu na opcję,  widok pięknego gwieździstego nieba nad pustynią macie w cenie.

WYŻYWIENIE:  Serwowane dania z pewnością będą typowo marokańskie ( ich ilość i jakość zależy od standardu jaki wybierzecie) Po uroczystej kolacji czeka Was śpiew i zabawa przy ognisku.

WIELBŁĄD: Przejażdżkę na wielbłądzie pozostawiam każdemu do indywidualnej oceny. Jeśli się zdecydujecie należy zachować ostrożność przy wsiadaniu i zsiadaniu. Po 40-60 minutach na grzebiecie wielbłąda Wasze ciało będzie potrzebowało rozluźnienia.

STRÓJ: Nakrycie głowy i twarzy, tutaj najlepiej sprawdza lekka chusta lub szal. Nie zapomnijcie także o czymś cieplejszym na pustynne wieczory.

INNE: Woda, elektrolity, okulary przeciwsłoneczne, latarka itp

Czekam na Wasze opinie.

Pozdrawiam
Bartek Łowigus

Zostaw komentarz: